Skip to main content

Verdikt nad Dragons Dogma už zítra

Martin Zavřel v předstihu líčí, čím ho ohromilo.

Od čtvrtka si recenzent Eurogameru Martin Zavřel užívá ve společnosti nové fantasy mlátičky/RPG Dragons Dogma od Capcomu a spokojeně si chrochtá blahem. Jeho postup ostatně zaznamenává na Facebooku, kam přímo ze hry posílá vytípané obrázky společně s informacemi o dosažené úrovni postavy, její třídě apod.

Ještě než si v pondělí přečtete jeho celou recenzi, podělil se o bezprostřední pocity z hraní xboxové verze, kterou na náš trh v pátek uvedla Cenega: "Po dvou nocích a dvou desítkách hodin jsem si zcela jistý, že tohle je jedno z nejpůsobivějších fantasy RPG pro hráče, kteří mají rádi velkou míru přirozenosti a uvěřitelnosti. O co reálněji tenhle středověký svět a vše v něm působí, o to velkolepější je zážitek, když do vojenského tábora vpadne dvacetimetrová hydra."

Jde to prý tak daleko, že třebas nastavení AI vašeho parťáka se nedělá přes žádné menu, ale prostě si proti sobě sednete ke stolu a interaktivním dialogem si vyříkáte, co se vám na jeho chování líbí a co by měl změnit. "Od Dark Souls jsem nebyl v žádné hře ponořený takovýmto způsobem," uzavírá pro dnešek Martin Zavřel.

Vše o Dragons Dogma zde.

Read this next