If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází Soulstice s českými titulky, startovní trailer

+ úvodních 20 minut z hraní.

Rovnováhu království Holy Kingdom v zemi Keidas ohrozí náhlé zjevení mocných, nelítostných bytostí známých jako „přízraky“, kteří přichází z druhé strany Závoje a hrozí pohltit vše živé. Přízraky mohou ovládnout těla svých obětí a proměnit je v nezastavitelná monstra, která následně pronásledují mírumilovné obyvatele. Lidstvo mohou ochránit jen „chiméry“, hybridní bojovníci zrození ze spojení dvou duší.

Vydavatel Modus Games ve spolupráci s domácím distributorem HYPE a vývojářským studiem Reply Game dnes uvedli na trh novinku Soulstice pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series.

Pro nás je zajímavá tím, že vychází s českými titulky, které má do krabicovky dodat tzv. Day 1 patch. Konzolová Deluxe krabicovka za 1199 Kč obsahuje digitální artbook, digitální soundtrack a balíček předmětů Ashen Blade.

Startovní trailer výše podtrhuje stylizovanou grafiku a velmi rychlé boje, díky nimž se spíš sluší použít srovnání například s Bayonetta nebo Devil May Cry než se sérií Souls, jak se dosud všeobecně uvádělo.

Podívejte se na úvodních 20 minut z hraní:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Soulstice

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments