Skip to main content

Vydavatelský plán Playmana na duben 2023

Zůstali jen piloti, hasiči a lovec?

Nikdo z nás asi nebude pochybovat o statečnosti pilotů. Asi každý z nás snil o svobodném létání nad malebnou zemí, divokým mořem a ostrými kly vysokých hor, ale upřímně kdo z nás by se zavřel do kovové škatulky s tisícem čudlíků a točících se budíků, zatímco vám na zadní sedačce spí stovky pasažérů a venku se vám desetkrát za cestu změní počasí? No, jestli na to nemáte úplně žaludek, tak se s námi přesuňte do virtuálního světa X-Plane 12 a již 13. dubna se vrhněte do bezpečných digitálních bílých obláčků z pohodlí svého křesla, kde jsou v nebezpečí tak možná vaše zásoby chipsů.

Nejlepší ze všeho je fantasy, zvířátka a hrdina na výpravě za záchranou světa. To nás nikdy neomrzí a naštěstí to vývojáři ze studia Giant Squid moc dobře vědí a přináší nám hru The Pathless. Statečný lovec a jeho věrný orel vám nabídnou jedinečný akrobatický styl lukostřelby v nádherném otevřeném světě plným tajemství. Vyrazte na procházku do zamlženého lesa, na zarostlé louky i zasněžené tundry. Objevte temnou historii ostrova, zatímco budete řešit hádanky v prastarých rozvalinách a odhalovat dávno zapomenutá tajemství. The Pathless vychází 18. dubna.

O tři dny později přichází ti nejstatečnější. Borci s mačetami, kladivy a basebalovými holemi vraždící zombíky a hasiči. 21. dubna přichází Firefighting Simulator: The Squad, ve kterém se můžete stát součástí hasičského týmu velkého amerického města. Oblečte se do autentických uniforem a haste požáry, zachraňujte životy a hlavně, nezapomeňte na sirénu!

Dead Island 2 přichází jako pravý král dubna. S katanou v rukách na nafukovacím růžovém plameňákovi pluje velikým bazénem, aby stopil šrajtofli nafouklé mrtvole Hollywoodského zbohatlíka plovoucí uprostřed utopených zombíků. Jak se se zombie apokalypsou v nemrtvém Hell A vypořádáte vy? Dáte nám vědět už 21. dubna. Samozřejmě nezapomeňte všem připomenout, že hra vychází s českými titulky na všechny platformy a se spoustou fyzických dárků

O týden později vyjde ani ne tak starý, jako dobrý Mortal Shell na Nintendo Switch v kompletní edici. Uložte si do kalendáře 28. dubna a užijte si tuhle povedenou soulovku na nové konzoli

Read this next