If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vytípané obrázky z recenzování české verze Syberia

Před naším brzkým verdiktem.

Jak víte, od začátku prázdnin je k dispozici patch, díky němuž do hry přibude oficiální čeština od distributora HYPE a překladatele Petra Ticháčka s kolegou.

Při této příležitosti jsme si řekli, že stojí za to se k pár měsíců staré adventuře ještě vrátit formou recenze, kterou už napsala Robin Šebelová.

Než ji zveřejníme koncem tohoto týdne, máme tu pár desítek vytípaných vlastních screenshotů z české PC verze Syberia: The World Before.

Plus malou ukázku z verdiktu níže:

"Vývojáři si s příběhem obou slečen pěkně vyhráli a rozhodně v něm u těchto dam ještě nepadlo poslední slovo. I přes otevřený konec, zatím poslední Syberia stojí za to. Prolínání dvou časových linek se projevuje různě - tu deníky, které si vedou Dana a Nic Cantin, soukromé očko, trošku připomínající Járu Cimrmana tím, že ačkoli se snaží Kate najít a přimět k návratu domů, vždycky ji o vlásek mine. Jindy zase přepínáte mezi obdobími, abyste mohli opravit slavný mechanický orchestr na Vághenském náměstí. A samozřejmě, že ve hře nechybí ani váš věrný přítel automaton Oskar, pro jehož bijící srdce našla Kate tentokrát místo v těle roztomilého křížence mezi pásovcem a ježkem. Jeho vtipné hlášky vám zaručeně zvednou náladu a celkově odlehčují téma, jež se line celou hrou – totiž ztrátu bližních, vlastní výčitky a osamění..."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments