Skip to main content

Pražští Warhorse nabírají nové vývojáře

Odpustky v podobě kafe zadarmo nenabízejí.

Warhorse Studios, tvůrci nové české RPG hry inspirované husitskou tématikou a financovaní Bakalou, nabírají do týmu nové lidi. V současné chvíli jsou otevřené pozice tři a to dvě v oblasti grafiky a jedna v programování.

Konkrétně se jedná o senior programátora, který by měl na starost programování v C++ a práci s 3rd party enginem. Od kandidáta jsou vyžadovány zkušenosti s vývojem her na více platformách a plusem je alespoň jeden dokončený multiplatformový titul.

Do grafického oddělení se pak hledá senior grafik a junior grafik. Senior musí mít praxi v používání 3D nástrojů, texturování. Bude dělat tvorbu prostředí, interiérů a charakterů. Po junior grafikovi se pak požaduje znalost 3D modelování, nadšení a schopnost rychle se učit. Výhodou pro juniora je dobré portfolio s vlastní tvorbou a zkušenosti na hrách i na nezávislé scéně.

Warhorse Studios pak pro všechny pozice nabízí: "zajímavé platové podmínky, bonusy za klíčové milníky a profesionální prostředí."

Na stránce s výpisem volných pozic je také zajímavé a málokdy viděné stanovisko: "Nejsme a nechceme být obřím neosobním molochem s povinnými přesčasy, přebujelou byrokracií a odpustky v podobě kafe zadarmo. Nejsme ovšem ani garážová firma. Pracujeme s ověřenou licencovanou technologií a sázíme na zkušenosti, teamovou práci a jasnou vizi, která je úměrná našim možnostem."

Read this next