If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Demo WH40k Space Marine pro vyvolené

Ke stáhnutí již nyní. Jsou s ním problémy?

Kdo si předobjednal střílečku Warhammer 40k: Space Marine, může už si ze Steamu stáhnout hratelné demo pro PC. Ostatním bude přístupné až od 23. srpna, majitelé PlayStationu 3 budou muset čekat dokonce až do 4. srpna.

Demo obsahuje dvě rozdílné části hry: v té první se orkům postavíte s šesti zbraněmi včetně Bolteru a Chainswordu a budete muset ubránit továrnu na munici, což se prý neobejde i bez střetů na blízko. Ve druhé částí dema zažijete hrdinu hry, kapitána Tituse, jak se vznáší do oblak se svým Jump Packem.

Se spuštěním dema bylo od včerejšího večera pár problémů: nejprve měl Steam přetížené servery a soubor nešel stáhnout, poté se začaly hrnout stížnosti těch, kterým demoverze ve 32bitových Windows 7 bez udání důvodu padá hned po spuštění, a další se nedokázali zbavit rozlišení 1366x768, v němž se hra automaticky zapne.

Jiným zase v nastavení třeba chybí možnost zapnout vyhlazování hran, což se musí natvrdo nastavit v ovládacím panelu Nvidie anebo přes skupinové nastavení Post Effects ve hře. Zda jde o ojedinělé výkřiky nebo větší problém, jež musí autoři adresovat, bude asi zřejmější teprve s odstupem dalších hodin.

K hraní dema budete potřebovat alespoň dvoujádrový 2GHz procesor Core 2 Duo nebo AMD X2, 1GB operační paměti (dvojnásobek na Vistách a Windows 7) a 256MB grafickou kartu s podporou shader modelu verze 3.0, např. GeForce 8800GT nebo ATI Radeon 3850.

Warhammer 40k: Space Marine vyjde 9. září pro PC (česká verze od Comgadu), Xbox 360 a PlayStation 3 - více v našich dojmech.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments