If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

World of Warcraft: Mists of Pandaria vyjde 25. září

K dispozici bude také sběratelská edice.

Blizzard dnes docela nečekaně oznámil, kdy vyjde očekávaný přídavek do nesmrtelné MMO World of Warcraft.

Pandy z Mists of Pandaria budou po světě Warcraftu běhat od úterý 25. září.

Přídavek bude ve stejný den k dispozici jak na PC, tak i pro počítače Mac. Prodávat se bude za doporučovanou evropskou cenu 34.99 euro. Za stejnou bude pro Čechy k dispozici také na Battle.netu. Krabicová verze bude, jak je tomu u nás zvykem, o něco levnější než je přepočet doporučené ceny z eura.

World of Warcraft: Mists of Pandaria vyjde ale také jako sběratelská edice za 69.99 euro, která bude exkluzivně k dispozici pouze v obchodech. V balení bude k dispozici DVD a Blu-ray s hodinovým dokumentem o přípravě přídavku. Dále orchestrální soundtrack s dvaceti skladbami na CD. Kniha The Art of Mists of Pandaria s 208 stranami a nakonec také speciální podložka pod myš.

Součástí sběratelské edice budou samozřejmě i in-game bonusy jako flying mount, vaše domácí zvířátko, speciální Battle.net portréty ze StarCraft II a nové bannery do Diablo 3. In-game bonusy je možné získat také v digitální verzi Digital Deluxe, ale k ní nedostanete dokument, soundtrack a další věci z krabicové sběratelské edice.

Standardní krabicovou edici si už v Čechách můžete předobjednávat zde.

Comments