Skip to main content

Zaklínač 3 pro PlayStation 5, Xbox Series a moderní PC vyjde znovu v půlce prosince

Bude i krabicovka a tématické DLC dle seriálu Netflixu.

CD Projekt Red dodrží svůj slib a nedojde k dalšímu odkladu, oznámil dnes tiskovou zprávou.

Nextgen upgrade, neboli nativní verze Zaklínače 3 pro současnou generaci konzolí a moderní PC, vyjde přesně 14. prosince 2022.

Pod označením The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition bude venku nejprve digitálka, na níž bude update zdarma pro všechny majitele stávajících verzí hry. A pak někdy časem na to naváže krabicovka, ale u ní zatím datum neznáme. Součástí re-edice budou i veškeré dosud vydané přídavky pro původní verzi, včetně těch velkých.

Vylepšená verze legendárního RPG přinese "tucet vychytávek v oblasti výkonu a grafiky, technický pokrok, podporu raytracingu, rychlejší načítání na konzolích a integraci vybraných modifikací".

Ukázku toho, jak bude hra vypadat, máme vidět příští týden ve speciálním streamu, kde bude i nějaký obsah z příbuzných seriálů od Netflixu. Jde totiž o to, že Zaklínač 3 dostane zatím blíže nespecifikované tématické DLC právě dle seriálu na Netflixu.

Aby hráči na PS4, Xbox One a Switch nepřišli zkrátka, obdrží také menší aktualizaci zaměřenou na opravu chyb a řadu novinek.

Read this next