Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

CD Projekt Red slaví 20. narozeniny

Speciální stránka a streamy.

Existuje docela dobrá šance, že bychom se během této akce snad mohli dozvědět něco o nextgen upgradu Zaklínače 3 či příběhovém DLC pro Cyberpunk 2077, ale na Zaklínače 4 je samozřejmě ještě moc brzy.

Koncem tohoto týdne oslavilo polské studio CD Projekt Red už dvacet let své existence. Vzniklo totiž přesně 1. července roku 2002, v návaznosti na úspěchy na poli distributora her a lokalizací.

Při této příležitosti spustilo speciální web, kde to hodlá náležitě zviditelnit.

Oslavy chce směřovat okolo vášnivé komunity, se kterou má prý těsné a dobré vztahy od úplného začátku, takže i díky ní se studio dostalo do pozice, kde nyní je. Jak CDPR říká, hráči byli vždy středobodem jeho práce a mise, ačkoli kauzy okolo vydání nevyladěného Cyberpunk 2077 to dost narušily (mimochodem, externě najatá testerská firma popřela dřívější nařčení, že by lhala o stavu prací na hře).

Na zmíněném webu najdou fanoušci postupně různé fotky, vzpomínky, artworky či screenshoty. Případně tam mohou uploadovat své narozeninové fotky, aby se podělili o radost z výročí s ostatními příznivci.

Během příštích pár měsíců má proběhnout několik streamů CD Projektu Red, kde budou zaměstnanci a šéfové vyprávět o svých zážitcích. Ten první z nich se bude konat ve středu 6. července. Diváci prý mohou vyhrát různé ceny z kvízů a soutěží.

Read this next