If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zaklínač 4 vstoupil do pre-produkce a únik o DLC do Cyberpunk 2077

Dvakrát CD Projekt Red.

Dozvídáme se pár velice drobných detailů o Zaklínač 4, hře oficiálně oznámené v březnu, ale i tak ještě roky vzdálené od vydání.

V ohlédnutí za minulým čtvrtletím Piotr Nielubowicz z CD Projektu Red prozradil, že hra už vstoupila do pre-produkce.

Jinými slovy, byl dokončen výzkum vývojářů a vše se přesunulo do další fáze.

"Velmi se těšíme, až opětovně navštívíme univerzum, které takovým způsobem ovlivnilo historii naší firmy. Dodělali jsme průzkumnou etapu pro tuto hru v nové sáze Zaklínač, takže se přesuneme na další kroky," komentoval to prezident studia Adam Kiciński.

Fanoušci CDPR se mezitím pohrabali v souborech z aktualizace Cyberpunk 2077 a našli tam podrobnosti o plánovaném prvním DLC.

To by mělo prý obsahovat sedm nových hlavních misí, vedlejší obsah, a rovněž odemknout některé zatím nepřístupné oblasti. Například Combat Zone z oblasti Pacifica Region a také Sports Dome.

Události rozšíření se mají odehrávat souběžně s hlavním příběhem základní hry, což znamená, že přinese i nějaké změny do epilogu hry, včetně pravděpodobného nového konce pro cestu Arsaka.

Příběh má být o postavě jménem Songbird, kterou už dříve vyštrachali datamineři (viz obrázek výše). Chybět nemají ani jiné postavy jako Mr. Blue Eyes, Mr. Hands a Rosalind Myers. Naopak hrdina Johnny Silverhand se v DLC téměř vůbec vyskytovat nemá.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

The Witcher 4

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments