Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

13 minut z Gotham Knights, účinkují Nightwing a Red Hood

Hra nakonec vynechá staré konzole.

Jak Warner Bros slíbili, tak i úderem třetí hodiny odpolední v úterý učinili. A dají tak snad zapomenout na vyvrácené spekulace ohledně podporovaného počtu hráčů v co-opu, na čemž se nic nezměnilo.

Jedná se o nečekaně dlouhé, třináctiminutové video přímo z hraní akční adventury Gotham Knights, v němž účinkují komiksové postavy Nightwing a Red Hood.

"Podíváte se blíže na rytíře, kteří se snaží odkrýt tajemství ohledně Court of Owls, zatímco zastavují různé frakce, které chtějí získat moc nad městem Gotham City," praví oficiální popisek.

Dále se mrknete na rozličné schopnosti postav, bojové styly, jak se přesouvají či využívají naskytlé příležitosti.

Souběžně bylo překvapivě oznámeno, že Gotham Knights nakonec nebudou k dispozici pro PlayStation 4 a Xbox One, pro něž měly původně existovat též.

"Abychom hráčům mohli nabídnout co nejlepší herní zážitky, rozhodli jsme se, že vzniknou pouze verze pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X / S," uvedlo studio WB Games Montreal.

Nepochybně to souvisí s optimistickou vizí Sony ohledně lepší dostupnosti PlayStation 5 v příštích 12 měsících, i s velmi silným minulým čtvrtletím po větších skladových zásobách konzole Xbox Series.

Dobré jinak je, že bylo potvrzeno, že stále platí datum 25. října 2022, tzn. patrně nedojde k posunu.

Read this next