Skip to main content

Anthem jen se třemi Stronghold misemi při startu

+ nic moc ohlasy na VIP demo.

Zatímco éterem létají nepříliš pozitivní ohlasy na VIP demo jen pro zvané (viz tweety níže), od BioWare se k nám dostala jiná nepotěšující zpráva. Působí to, jako by šlo o podobný model co v případe Battlefield 5, tedy seriál na pokračování, aspoň tedy bude spousta přídavného obsahu později.

Scylla Costa, producent z BioWare, prohlásil, že Anthem (Alza.cz) v době startu koncem února bude obsahovat jen tři Stronghold mise. Navíc jednu z nich už tou dobou budete znát z dema, čili jen dvě nové.

Pronesl to v živém vysílání na IGN.

Stronghold jsou takové týmové questy (závěrený obsah), které se vám zpřístupní až poté, co dohrajete hlavní příběh. Představte si něco jako Strikes z Destiny či kratší obdobu Raidů.

Vše posléze potvrdil i vedoucí producent Michael Gamble, nicméně předpokládá se, že později do hry přibude více Stronghold misí.

Celé to nemá být důvodem k nějaké panice, protože tyto mise mají mít vysokou znovuhratelnost, možnost nastavení obtížnosti a ty nejdelší záznamy zatím mají skoro třičtvrtěhodiny.

Připomínáme, že další demo, už otevřené všem, bude k dispozici příští víkend, přesně v pátek 1. února, prý s řadou vylepšení.

Read this next