Anthem

BioWare prý velmi mrzí porodní bolesti Anthem

"Nasloucháme kritice, ale nezastaví nás."

Posypat si veřejně popel na hlavu za ne úplně zvládnutý start, to je asi povinností pro každé velké studio, aby mohlo daný titul dále rozvíjet a vylepšovat, jinak by se na něj hráči dál dívali skrz prsty.

Kdesi v zahraničí, patrně v Londýně, jezdí dvoupatrový městský autobus, který je oficiálně polepen do reklamy na sci-fi střílečku Anthem od Electrnoic Arts s jejím hlavním grafickým motivem.

Výzva k bojkotu Anthem kvůli lootu

Hráči nejsou spokojeni se závěrečným obsahem.

Dříve by se řeklo, že to je jen pár křiklounů a že se nevyplatí tomu věnovat pozornost. Ale v dnešní době, když se z toho stal jeden z nejpopulárnějších příspěvků na Redditu a reportují o tom všechna média, která nemají Anthem zrovna v lásce, to je jinak.

EA a BioWare se vážně snaží, aby obrátili hráče na svou stranu. Vedle day 1 patche pro sci-fi onlinovku Anthem s dlouhatánským seznamem oprav přišli před chvílí s něčím dalším.

Samozřejmě by bylo špatné dělat předčasné, ukvapené závěry, leč první recenze Anthem signalizují, že s touto onlinovkou BioWare teď není vše úplně v pořádku. Do karet ji nehraje ani vypuštění mezi Apex Legends, Metro Exodus a těsně před silným The Division 2.

Zatímco éterem létají nepříliš pozitivní ohlasy na VIP demo jen pro zvané (viz tweety níže), od BioWare se k nám dostala jiná nepotěšující zpráva. Působí to, jako by šlo o podobný model co v případe Battlefield 5, tedy seriál na pokračování, aspoň tedy bude spousta přídavného obsahu později.

VideoDalších 8 minut z Anthem

+ jak to bude s lootboxy?

IGN jakožto mediální partner únorového Anthem (Alza.cz) publikovali další delší video z hraní, tentokrát z volného hraní v Expeditiion režimu o herním univerzu a bossech. Zkrátka takové Destiny na druhou.

Příběhový trailer Anthem a zjednodušené dialogy oproti Mass Effect

Nejen s těmi obrázky z centrálního hubu (Fort Tarsis) se vytasili EA na PAX West.

Z Anthem (Alza.cz) tam debutoval také nový příběhový trailer nazvaný "Our World, My Story".

Vysvětlí vám, jak bude tato hra od BioWare kombinovat důraz na vyprávění příběhu a souběžně umožní prozkoumávat herní svět či plnit mise s ostatními živými hráči.

Číst více...

Tento screenshot mapy Anthem víceméně sedí

+ jak to bude s umíráním?

Není žádnou novinkou, když se skalní příznivci snaží zkompilovat neoficiální nástřely map očekávaných her z různých kusých útržků ve streamech nebo vyjádření tvůrců. Bylo to tady už třeba u Red Dead Redemption 2 či Assassins Creed Odyssey.

Proč nebudou v Anthem románky?

BioWare vysvětlují.

Není to odpověď, ze které by byli fanoušci BioWare a série Mass Effect nějak extra nadšení, ale zase musí ocenit, že se jim aspoň dostane odpovědi.

Anthem 22. února 2019, E3 trailer a nové informace

Až na úplný závěr EA PLAY si nechali hlavní želízko v ohni, kterým je pro ně Anthem (Alza.cz) od BioWare.

Nakonec nevyjde v březnu na konci fiskálního roku, nýbrž už 22. února 2019 pro PC, PS4 a X1. S předplatným nového Origin Access Premium půjde hrát o týden dříve, už 15. února.

Do nového E3 filmečku vložil výrobce opravdu spoustu úsilí a energie, takže v něm uvidíte dechberoucí průlety sci-fi krajinou na Frostbite engine, postavy v zápalu boje s bossy, plno akčních cutscén a líbivých efektů, i krátce život na základně.

Číst více...

Tři obrázky a mini teaser Anthem

Na E3 to asi bude velké.

EA a Bioware patrně chystají na E3 2018 něco velkého k Anthem (Alza.cz), když potřebují vypouštět kraťoučký, pouze párvteřinový teaser trailer.

Anthem si klidně zahrajete i sólově

Šéf BioWare uklidňuje hráče o příběhu v MP.

Po nedávném potvrzení hry na konec března 2019 se v komunitě začaly ozývat sýčkující hlasy, jestli to bude "opravdová" hra od BioWare.

Electronic Arts na noční fiskální konferenci potvrdili, že Anthem skutečně nestihne letošní rok, jak se spekulovalo. Nicméně stále ho dostaneme začátkem 2019, nejpozději do 31. března, což podle nich prý žádný odklad není a lidé si o něm vymýšlejí, ačkoli v E3 videích bylo jasně napsáno "podzim 2018".

Anthem zanechalo bludiště v kukuřici

Výjimečně není od UFO.

Tajemné obrazce v obilí, které jsou vidět z výšky a všichni si ráno lámou hlavu, jak mohly vzniknout bez sebemenšího porušení okolí, už nebudou připisovány pouze mimozemšťanům.