Modern Warfare 3 Spec Ops v TV show

Vývojáři a Simon Pegg hráli multiplayer.

Late Night With Jimmy Fallon je asi jedinou talk show pro široké publikum, která se občas věnuje hrám se stejnou váhou, jako se jiné podobné talk show běžně věnují premiérám filmů.

Jimmy Fallon už měl u sebe Reggie Fils-Aimeho z Nintenda, který ukazoval 3DS, vývojáře z Guerrilly s 3D televizí a Killzone 3, Uncharted 3, Feliciu Day, nebo například Cliffa Bleszinskiho, který u něj poprvé oznámil Gears of War 3.

Tentokrát si Fallon pozval Activision s jejich nejznámnější peckou - Modern Warfare 3. Za Activision byl v talk show Eric Hirshberg, šéf Activision Publishing. Vývojáře pak v show reprezentovali Robert Bowling z Infinity Ward a Glen Schofield ze Sledgehammer Games.

Po kratičkém představení následoval kousek videa, které jsme viděli na prezentaci Microsoftu na E3, kde člun s vojáky projíždí kolem zničených lodí poblíž Manhattanu. Poté si ale Modern Warfare zahráli a to rovnou multiplayerový mód Spec Ops. Ten si zahráli ve třech - Fallon, Bowling a přidal se i herec Simon Pegg (Mission Impossible 3, Star Trek, Paul).

Na celé video se můžete podívat zde:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna