Vyhlášení soutěže o vstupenky do alfy Arma 3

Těchto třicet výherců už je má ve své poště.

Včera rozjetá soutěž o vstupenky do Arma 3 Alpha Lite skončila dnešní 15. hodinou odpolední poté, co jsme ji dnes ráno rozšířili o trojnásobek klíčů díky vstřícnosti Bohemia Interactive.

Namísto původních 10 vítězů tak redaktoři Eurogameru Michal Jonáš a Michal Bayerl vybrali celkem 30 výherců z početných řad účastníků, kteří v diskusním fóru měli napsat své nejpádnější argumenty, proč se na Arma 3 těší a proč by právě oni měli být vybráni do jejího uzavřeného testování.

Michal Jonáš vybral vtipné příspěvky od těchto soutěžících: lester555, lordmike, stepfa, Lukas.Pavka, semtam, Ctiradzezdisral, Ganimoth, Failos, meshugeah, Renovatio13, dolik13, Rizyk, slicker, TDUManiak, 6eici6e

Michal Bayerl zase zvolil tyto čtenáře za jejich uvedené důvody: Pharaonsk, S3R, Alphastorming, LukeFly, Simon5, StupidDog, Auditore123, Unmar, CommJamesCZ, pitrs, Svestka, Sevnator, gostly, Ravenhorst, L3op4rd

Všem výhercům v soutěži gratulujeme a obratem jsme jim zaslali přes interní poštu přímo zde na webu (schránka v pravém horním rohu stránek) jejich unikátní kód opravňující je k přístupu do Arma 3 Alpha Lite, který zadejte na Steamu v sekci "Redeem code". Mohou začít stahovat a hrát prakticky ihned, protože Alpha Lite běží od včerejška.

Pokud jste nebyli vybráni, nezapomeňte, že do Arma 3 Alpha Lite se můžete zapojit i prostřednictvím pozvánek od někoho z přátel, kdo si hru koupil na Steamu nebo z obchodu BIStore.com.

Přejeme všem příjemné testování a na shledanou příště u nějaké další soutěže Eurogameru.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Pořízeno z Photo módu Death Stranding PC

Proč se to přirovnávalo k sledování filmu...

Zdražení Far Cry 6 pro PS5? Kdepak, teď je naopak levnější než běžně, jen za 1160 Kč

Důsledek války obchodů + proč nemusí tankovat cena digitálky.

Na tenký led ruského poloostrova ve SnowRunner

Season 1: Search and Recover už i v pohybu.

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna