The Last of Us v češtině je realitou

Děkujeme, Sony. I za to oblečení k předobjednávkám.

Jak naznačovalo už pondělní Dobré ráno, Sony dnes odpoledne konečně oficiálně oznámila očekávanou novinku a to české titulky u PS3 exkluzivity The Last of Us, o nichž se spekulovalo už od zimy a na jejichž potvrzení mnozí vyčkávali s objednávkou.

"The Last of Us je po hrách Diggs Nightcrawler a Sly Cooper: Thieves in Time již třetí hrou, která je pro česká trh podpořena českou lokalizací. Hry Diggs Nightcrawler a Sly Cooper: Thieves in Time určené pro mladší publikum obsahovaly kompletní českou lokalizaci, t.j. titulky i dabing, hra The Last of Us bude opatřena českými titulky," shrnuje tisková zpráva Sony její letošní aktivity v této oblasti a zároveň tím vysvětluje, proč nebude dabing i zde, nýbrž "jen" ten překlad veškerých textů ve hře.

Tím to však nekončí. Až do oficiálního vydání 14. června startuje u vybraných českých obchodů předobjednávková kampaň, ve které může zákazník (stejně jako novináři na nedávné předváděčce) získat zajímavé dárky s motivem The Last of Us, jako jsou láhev na vodu, kšiltovka, nebo mikina. Nicméně dostanou je všude jen někteří vylosovaní šťaslivci, nikoli všichni kupující.

Na Xzone stojí hra zvýhodněných 1349 Kč oproti maloobchodní doporučené ceně 1599 Kč (70 eur), ještě s nástěnným kalendářem s artworky ze hry. Na český trh přijde také balení konzole PlayStation 3 500 GB (SuperSlim) společně s hrou The Last of Us za 7590 Kč (MOC).

Domácí pobočka Sony dnes také slíbila, že ve vybraných médiích mají probíhat soutěže o společnou figurku Joela a Ellie, kterou dle obrázku níže nenajdete ani ve dvou sběratelkách Joela a Ellie.

1
2

Pokud jste o této postapokalyptické hororové akci od studia Naughty Dog podepsaného pod Uncharted dosud neslyšeli, což bychom se docela divili, přidáváme nad rámec našich nedávných dojmů z vyzkoušení ještě odkaz na českou homepage a oficiální popisek od výrobce:

The Last of Us definuje žánr post-apokaliptické survival akce, která vypráví příběh o moderní epidemii, která decimuje lidstvo, se zaměřením na hlavní postavy příběhu. Příroda pomalu přebírá vládu nad civilizací a nutí tak přeživší zabíjet kvůli potravě, zbraním a všemu co jim zbylo. Brutální Joel s talentem na přežití a mladá dívka Ellie, která je odvážnější a moudřejší, než by se mohlo zdát, spolu musí spolupracovat, pokud si chtějí uchovat naději, že přežijí svou výpravu napříč Spojenými státy.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (56)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna