Druhá příběhová epizoda do Arma 3 vyjde koncem ledna

Má více využívat boje v otevřeném světě + obrázky.

Bohemia Interactive dnes oznámila, že druhá příběhová kampaň do Arma 3 vyjde 21. ledna. Bude se odehrávat od momentu, kdy již vydaná příběhová epizoda Survive končila (její recenze, 4/10).

Celá příběhová kampaň do Arma 3 má název The East Wind a jak známo, skládá se ze tří epizod - Survive, Adapt a Win. V první epizodě hrajete za vojína Bena Kerryho, který je ve Středozemí na mírové misi NATO. Stažení vojáků jej uvězní na ostrově Stratis, odkud se snaží dostat na sousední ostrov Altis v obležení nepřátel.

Zatímco první epizoda Survive se zaměřovala na základy pěšího souboje, ve druhé epizodě Adapt se tvůrci z Bohemia Interactive soustředili na další součásti hraní v otevřeném světě. "Hráči budou mít otevřenější a neortodoxní situace," říká Jaroslav Krásný z BI.

Přídavek bude pro majitele Arma 3 samozřejmě zdarma.

V novém updatu Arma 3 budou také 3 další vozidla frakce Altis Armed Forces. Do této frakce přibude helikoptéra Wy-55 Hellcat, která byla dříve u britských jednotek. Dalším vozidlem je FV-720 Mora a zcela nový tank MBT-52. Tento update bude k dispozici již 11. prosince a stáhne se automaticky přes Steam.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna