Sledujte večer živé vysílání, jak tvůrci hrají XCOM 2

+ obrázky, videa, nepřítel, slumy...

V osm hodin středoevropského času budou Firaxis Games pořádat živé vysílání, kterak sci-fi strategii XCOM 2 hrají samotní vývojáři. Sledovat můžete na Twitch.tv.

1

Dále byl odhalen nový typ nepřítele zvaný The Gatekeeper, což je taková koule jak z nějakého animáku, ale touha po mazlení vás přejde ,když to smrtící oko začne kropit vše okolo. Ovládá Sectoidí schopnost znovu oživit kostry coby tzv. "psi zombíky".

Z lokací dnes byly ukázány slumy, tedy obydlí nejchudší vrstvy. Pod tímto pojmem si tedy představíme něco jiného, než obyčejné město viděné na nových obrázcích, důležité však je, že zde se jedná o města ovládaná Adventem. Abyste tato území získali pod svou kontrolu a přinesli jejich obyvatelům šanci na lepší život, bez zločinu a bídy, musíte je v roli velitele od Adventu dobýt zpět.

XCOM 2 vyjde jen pro PC už 5. února a předobjednat ho můžete na Alza.cz - naše dojmy z rozehrání jsme přinesli v půlce prosince.

Kdo to nevydrží do večera na ten stream, zde je nové hodinové video od TotalBiscuita a další o nové třídě Psi Operative od jiného YouTubera.

Nová preview dnes vylezla např. na PCGameru, GameInformeru, RPS, GameSpotu, Shacknews či PCGamesN.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna