Nemusí být dostatek kusů Red Dead Redemption 2, varuje Amazon

+ bude přepínání postav jako v GTA5?

Lze to vnímat jako jasný, zřetelný signál, abyste si Red Dead Redemption 2 (Alza.cz) včas, tzn. co nejdříve předobjednali, pokud tuto zásadní hru od Rockstaru chcete mít v krabici (nebo s tištěnou mapou v případě sběratelky a speciálky) doma hned v den vydání 26. října.

Jinak by se totiž mohlo velice snadno stát, že se na vás nedostane a spláčete nad výdělkem.

Nepřímo to vyplývá z varování, které na produktovou stránku RDR2 pro PS4 včera nahodil největší světový obchod Amazon. Píše se tam konkrétně:

"Prosíme, berte na vědomí, že toto zboží nemusí být doručeno v den vydání, takže předobjednávka vám nemusí dorazit v době premiéry hry. Dostupné možnosti doručení jsou k dispozici na potvrzovací stránce s objednávkou."

Fakt, že Amazon takto varuje před nedostatkem kusů dlouho předem, měsíc a půl před vydáním, svědčí o tom, že mohlo dojít k pokrácení objednávek (počtu rezervovaných kusů) obchodu. A pokud by pak krabicovky byly těžko k sehnání ve světě, není těžké si domyslet, jak by na tom asi byly menší, neprioritní trhy jako Česká republika či Slovensko, resp. kolik kusů by nám sem Rockstar vyčlenil...

Domáci e-shopy ani distributor zatím v tomto směru žádné oficiální varování ohledně rizika málo kusů RDR2 neposkytli, ale děje se to u důležitých titulů docela běžně, že bývají rychle rozebrány a čekání na další várku může trvat řádově týdny, pokud tedy nechcete či nemůžete stahovat digitálku.

1

Druhou novinkou týkající se Red Dead Redemption 2 je oficiální potvrzení, že ve hře nebudete přepínat hraní za vícero ovladatelných postav, na rozdíl od GTA5, a to ani v nějaké vedlejší misi.

Uvedl to v rozhovoru pro Hollywood Reporter umělecký ředitel Josh Bass: "To, že zůstaneme u ovládání jediné postavy (Arthur Morgan), nám přišlo vhodnější pro strukturu a vyprávění westernu".

Jak známo, s členy gangu Van der Linde budete mít někdy komplikované mezilidské vztahy, protože půjde o propracované postavy s různou povahou a zájmy: "Posadíme hráče čistě jen do role Arthura, zatímco se on i zbytek gangu musí vypořádat s rapidně se měnícím světem okolo nich. Jsme si jisti, že hráči budou milovat být součástí gangu. Něco takového jsme dosud v žádné naší hře neměli".

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna