105 GB místa vyžaduje Red Dead Redemption 2

Macek + další drobky.

Kdo má doma původní model PlayStation 4 či Slim, jako že takových bude asi většina (ve srovnání s PS4 Pro 1TB), měl by pomalu začít s pořádným čištěním...

Říjnová pecka Red Dead Redemption 2 (Alza.cz) totiž ukousne více než pětinu z celkové kapacity harddisku 500GB, ale spíš více, započítáme-li do toho systém.

Na zadní straně nedávno oznámeného balení hry s konzolí se uvádí, že základní hra potřebuje na hardisku minimálně 105 GB volného místa. Bez DLC, bez patche atd. Nemusí to nutně znamenat i velikost downloadu, ten může být klidně o něco menší.

1

Další informací, kterou tam šlo vyčíst, je počet hráčů v Red Dead Online, multiplayerové části hry - má jít o 2 až 32 lidí.

Potvrzena je reklamou také časová exkluzivita PlayStation: nějaký vybraný obsah do online části hry mají dostat hráči na PS4 o 30 dnů dříve před majiteli Xbox One.

Z posledních dnů jinak víme o komplexním ekosystému, že v RDR2 budete postaveni před stovky rozhodnutí (včetně přizpůsobení různých věcí), že zbraně budou vyžadovat údržbu a že celou hru bude možné hrát v pohledu z vlastních očí.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna