Hraný filmeček doprovází Resident Evil 2 na pulty

Jako před dvaceti lety.

Když v roce 1998 vylezl původní Resident Evil 2, Capcom tehdy trochu předběhl dobu a nechal vyrobit živý filmeček, o který se nepostaral nikdo menší než George A. Romero, známý to otec hororových filmů.

Nyní, o dvacet let později, tuto myšlenku (už bez zesnulého Romera) oživil, když k příležitosti vydání moderní předělávky vytvořil podobnou hranou reklamu se stejným námětem, kde dva hrdinové utíkají před zombíky v Raccoon City.

Podívejte se na ní zde:

Resident Evil 2 jako takový je od pátku v prodeji krabicově pro PC, PS4 a X1 (Alza.cz) pod taktovkou domácího distributora Cenega Czech.

"Žánr definující mistrovské dílo na poli videoher - Resident Evil 2 - se vrací v kompletně přepracovaném vydání a přináší mnohem hlubší a intenzivnější herní zážitek. Hra Resident Evil 2, která běží na grafickém enginu společnosti Capcom (RE Engine) představuje svěží návrat klasické hororové survival ságy s neuvěřitelně realistickou grafikou, působivým audio doprovodem, novou kamerou s pohledem „přes rameno" a modernizovaným ovládáním, a to včetně herních módů představených v původní hře."

"Ve hře Resident Evil 2 zažijete velkolepý návrat herních prvků, které definovali herní sérii Resident Evil - klasická akce, napjaté prozkoumávání okolního světa, řešení puzzlů a více. Hráči se připojí k nezkušenému policistovi jménem Leon Kennedy a vysokoškolské studentce Claire Redfield, které k sobě váže pouto katastrofálních událostí v Raccoon City, které proměnily místní populaci ve smrtící zombies. Jak Leon, tak Claire mají ve hře své vlastní oddělené hratelné kampaně, které hráčům dovolí vidět příběh z odlišné perspektivy. Osud těchto dvou hráči tolik oblíbených postav je zcela ve Vašich rukou. Pracujte společně a odhalte, co stojí za děsivým útokem na město. Dokážete vyváznout živí?"

1
2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna