Hned dva nové Xboxy mají být odhaleny na E3 2019

+ Halo Infinite s větveným RPG příběhem.

Když Sony letošní veletrh v Los Angeles nestandardně vynechá, má Microsoft jedinečnou příležitost usurpovat si pozornost jen pro sebe.

Dle čerstvých spekulací z pátečního večera má na E3 2019 v červnu oznámit hned dva nové modely Xboxu.

Přišel s tím francouzský web JeuxVideo, kterému to měly povědět zdroje blízké plánování v Microsoftu.

První konzole má pracovní název Lockhart a patří do rodiny Scarlett. Vůbec poprvé bude bez mechaniky pro fyzické disky a má být výrazně levnější než klasický Xbox One, patrně jen kolem 200 dolarů.

Druhou konzolí se má stát Anaconda a bude to prý tenčí, inovovaná verze Xbox One X. Obou modelů se však nedočkáme dříve než na podzim 2020.

1

Halo Infinite se přitom má stát startovní hrou, která se objeví ve stejné době jako Lockhart, ačkoli bude šlapat i na stávajícím modelu Xbox One.

Tvůrci se dle drbů z Thurrott snaží o příběh, kde hráči budou moci ovlivnit jeho další vývoj, čili budou tu takové RPG prvky s větvením příběhu, asi něco jako v Assassins Creed Odyssey.

Vše přichází den po oficiálním vyjádření 343 Industries, že si na tvorbu Halo Infinite vyhradili více času, protože se chtějí vyvarovat vražednému dokončování, jaké nastalo u Halo 4 i Halo 5. Krom toho je jejich cílem mít po ruce kvalitnější vývojářské nástroje.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna