Half-Life Alyx ke každému headsetu Vive Cosmos Elite

Akce HTC + česká cena.

Společnost HTC v minulých dnech oznámila, že k headsetu HTC Vive Cosmos Elite získají všichni zákazníci zdarma kód ke stažení dosud nejpodstatnější VR hry Half-Life: Alyx. Nový headset vstupuje do prodeje právě dnes a přináší spojení nepřekonatelného externího snímání pohybu a flexibility platformy Cosmos, jenž naplní očekávání těch nejnáročnější VR nadšenců.

Vive Cosmos Elite je dostupný za cenu 25 599 Kč na stránkách vive.com, v e-shopu Alza.cz a u vybraných partnerů. Kód na instalaci hry Half-Life: Alyx bude možné uplatnit v okamžiku jejího vydání, které proběhne 23.3.2020.

„Valve a HTC mají na poli VR dlouhou historii. Velmi nás proto těší, že v rámci naší spolupráce můžeme fanouškům, kteří se rozhodnou pro Vive Cosmos Elite, nabídnout i Half-Life: Alyx," řekl CEO HTC Yves Maitre. „Od chvíle, kdy jsme s Valve představili první spotřebitelský VR headset s room-scale technologií, volal trh po klíčovém VR titulu. Věříme, že tím, který posune VR vpřed, je právě Alyx. Již nyní proto týmu Valve gratulujeme k očekávanému vydání."

1

„Těším se, až uvidím, jak si naši fanoušci užívají pohlcující zážitky, které Half-Life: Alyx přináší. Dechberoucí napětí, atmosféru protkanou nebezpečím a intenzivní souboje s Combine vojáky," doplnil Graham Wheeler, generální ředitel HTC pro Evropu a Blízký východ.

Nejnovější headset od HTC je prémiovým řešením virtuální reality pro ty nejnáročnější hráče. Díky své všestrannosti může růst s požadavky uživatele. Nabízí nejen výměnné panely, které umožňují zcela proměnit jeho vlastnosti, ale také kompatibilitu s jedinečným bezdrátovým modulem Vive Wireless Adapter. Všechny headsety řady Cosmos se pyšní špičkovým obrazem s rozlišením 2880 x 1700 pixelů a komfortními funkcemi jako je výklopný design. Ten uživatelé ocení ve chvíli, kdy potřebují v rychlosti nahlédnout do skutečného světa a vrátit se zpět, aniž by museli opakovaně ladit polohu headsetu na hlavě. Nechybí samozřejmě ani nastavení vzdálenosti čoček, které zajišťuje vysoký komfort a bezproblémové setrvání ve virtuálních světech i po velmi dlouhou dobu.

Vive Cosmos Elite navíc disponuje čelním panelem External Tracking Faceplate, základnovými stanicemi systému Steam VR a dvěma ovladači Vive Controller. Čelní panel podporuje nejen základnové stanice verze 1.0 ale i základnové stanice Steam VR 2.0. Kromě aktuálně nejdokonalejší technologie sledování pohybu se tak uživatelé mohou těšit i na bezkonkurenční kompatibilitu s příslušenstvím. Nechybí podpora Vive Trackerů umožňujících například sledování pohybu celého těla, a dokonce ani podpora ovladačů Valve Index Controllers.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna