Spekulace o Bloodborne pro PC podpořil tvůrce God of War

Ale nepříliš spolehlivé.

Vyrukoval s tím neznámý web RespawnFirst, žádné Kotaku a podobně, kde by tomu šlo věřit mnohem více.

Podle něj se údajně chystá konverze další PS4 exkluzivity od Sony na PC a to Bloodborne. Jinými slovy, Horizon pro počítače to neskončí.

Prý potrvá deset měsíců či déle, než tenhle port bude veřejně oznámen, ale prý to nemáte nikomu říkat, protože by mohlo jít vypátrat autory úniku.

1

Zdrojem spekulace má být nějaký insider ze soukromé skupiny na diskusních fórech ResetERA, kde se tomu většina lidí vysmála a bere to jen jako dobrý vtip (resp. očividný výmysl či něco naprosto nevěrohodného).

Na druhou stranu, když se poprvé v Rusku začalo mluvit o Horizon: Zero Dawn na PC, také to vypadalo dost nereálně, ale pak se to přeci jen potvrdilo oficiální cestou.

Bloodborne je už tak starou hrou (2015), že případný port by PS4 už nijak neublížil. Naopak by mohla PC verze dost posílit tuto značku s ohledem do budoucna, pokud by se Sony dohodla s From Software na udělání třeba Bloodborne 2 pro PlayStation 5, podobně jako u Horizon. A že by to tam nějaké takové exkluzivní akční RPG chtělo, navíc přímo od zakladatelů žánru, o tom není sporu...

UPDATE - retweetnul to Cory Barlog, tvůrce God of War ze Sony Santa Monica, ale to nelze brát jako nějaké potvrzení či bernou minci.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna