PlayStation 5 má aktualizovanou homepage

Co vše z ní lze vyčíst?

Může se to jevit jako prkotina, ale na herní scéně se dnes večer nemluví o ničem jiném.

Sony poprvé od 4. února, kdy nahodila pouze teaser stránku, aktualizovala oficiální homepage PlayStation 5, když tam přidala tři nosné vlastnosti konzole.

Nic objevného, co bychom nevěděli z dřívějška, nicméně pro pořádek citujeme, co tedy výrobce považuje za hlavní:

  • Rychlost blesku - osedlejte výkon vlastního CPU, GPU a SSD s integrovaným I/O, který přepisuje pravidla toho, co konzole PlayStation může dokázat.
  • Ohromující hry - zírejte na neuvěřitelnou grafiku a užijte si nové funkce PS5.
  • Dechberoucí vtažení - prozkoumejte hlubší herní zážitek s podporou haptické zpětné vazby, adaptivními triggery a 3D audio technologií.
1

Česká verze webu zatím není dostupná, patrně jen otázka pár hodin (některé jiné jazykové verze už šlapou). Obsah homepage byl dle expertů napsán 21. května a zveřejněn dnes.

Zajímavý je pohled do zdrojového kódu na klíčová slova pro roboty Google: "PS5, PlayStation 5, next gen, nextgen, playstation5, five, dualsense, ray tracing, 4k, 8k, backwards compatibile, backcompat, compat". Čili máme opět potvrzeno, že konzole bude umět raytracing a rozlišení 8K.

Mnozí berou aktualizaci tohoto webu jako předvoj odhalení konzole a her, údajně plánovaného na začátek června, ale oficiální cestou k tomu pořád nic nevíme - krom slibu na brzy a že je PS5 díky SSD stokrát rychlejší než PS4.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna