Internet zaplavily nahrávky uniklé staré verze Dead Island 2

Kde to pořád vázne?

Neustálé změny vývojářů a odklady patrně někoho znechutily natolik, že dal nelegálně pro kohokoli ke stažení a vyzkoušení starou rozpracovanou verzi hry.

Reprezentuje Dead Island 2 v pět let staré podobě z června 2015. Pochází původně z diskusních fór 4Chan a během minulých dnů zaplavily nahrávky od různých YouTuberů internet natolik, že už je vůbec nestíhají odstraňovat.

Eurogamer ověřil, že se jedná o podobu hry od studia Yager (tvůrci Spec Ops: The Line), než jim vydavatel Deep Silver projekt sebral a dal ho v roce 2016 britskému studiu Sumo Digital, odkud pak ve 2019 zase zamíříl do Dambuster Studios (autoři Homefront: The Revolution).

Bitky se zombíky se skutečně odehrávaly na slavné Venice Beach v Santa Monice v Los Angeles, jak jsme to spatřili v populárním renderovaném filmečku z E3 2014, či pod mostem Golden Gate v San Franciscu. Přesné důvody, proč vydavatel nebyl s kvalitou hry spokojen, neznáme, ale dle těchto záběrů nevypadá vůbec zle, což potvrdili i účastníci tehdejšího ročníku E3, kde bylo novinářské co-op demo.

Když se šéfa Deep Silver (Koch Media) naposledy zeptali, kde to pořád s Dead Island 2 vázne, odpověděl, že prý jde o jeho oblíbenou otázku. Tahle série má být pro ně klíčová a chtějí plnohodnotné pokračování bestselleru zvládnout "správně". Vysmívání se, že na vývoji dělá už třetí studio, ho nechává chladným a žádá, ať hodnotíte až finální produkt, nikoli okolnosti jeho vzniku.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna