Oficiální teaser Far Cry 6 reaguje na páteční únik

+ domněnky o prequelu trojky a mladém Vaasovi.

Nesnažil se včerejší únik z hongkongského PlayStation Store nijak zprovodit ze světa, což by ostatně ani už nešlo.

Naopak od UbiSoftu je sympatické, že promptně zareagoval na nastalé události a do tweetu napsal: "Anton by nebyl potěšen".

Pouze osmivteřinové, už oficiální teaser video již od pátku nasbíralo neuvěřitelných 2,5 milionů zhlédnutí, což je dobrý indikátor zájmu o nedělní večerní stream UbiSoft Forward.

Zachycuje diktátora a hlavního antagonistu Far Cry 6, kterak si zapaluje a kouří doutník, typickou proprietu pro Kubu:

Mezitím se na internetu rozjely divoké spekulace, zda náhodou šestka nebude prequelem trojky.

Někteří to vydedukovali z artworku, kde má syn diktátora stejnou jizvu na pravém obočí jako šílený Vaas z Far Cry 3. Čili možná to je on, jen v mladším věku - ale proč se jmenuje odlišně Diego?

Buď to je celé jen nějaká úchylka grafiků francouzského výrobce v jizvách, aniž by to někomu z vedení při schvalování došlo, nebo to ukazuje na určitou souvislost, jiné vysvětlení se asi nenabízí.

V příběhu trojky se pravilo, že Vaas se narodil přímo na Rook Islands v roce 1985 a zatím se nevědělo, že by tropický ráj v Pacifiku někdy opustil za svým tatínkem diktátorem do Karibiku.

Teorie nicméně podporují výroky herce Vaase, Michaela Manda, v Reddit AMA před dvěma měsíci, že by si tuhle svou oblíbenou roli někdy brzy rád zopakoval. Krom toho účinkuje vedle Esposita v TV seriálu Better Call Saul, takže jsou asi kamarády.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna