Vyšlo The Dark Pictures: Little Hope

+ startovní trailer.

Nastal Halloween, obloha zšedla, a to byl ten správný čas na odpočinek v pohodlném křesle a také na děsivou cestu do Little Hope. Zhasněte světla, pozvěte přátelé, ať si zahrají s vámi, anebo si atmosféru užijte sami - tedy pokud si na to troufáte...

Opuštěni a zcela sami se ocitnou čtyři vysokoškoláci a jejich učitel v izolovaném městě na míle daleko od havárie autobusu, která se stala díky špatnému počasí. Uvězněni tajenou mlhou ve městě Little Hope zoufale hledají, jak uniknout, zatímco je vize z minulosti pronásledují ze stínů. Vize ukazují strašlivou minulost města - čarodějnické procesy a pekelní démoni, kteří se neúnavně snaží najít si oběti. Naši protagonisti si musí rychle uvědomit, co se děje, než tato stvoření stáhnou jejich duše do pekla.

Startovní trailer:

V tomto hororovém dobrodružství budete čelit situacím na život a na smrt a také těžkým dilematům, která rozhodnou o osudy všech postav. Hrajte sami anebo nechejte svůj osud na úsudku vašich přátel. Užijte si různé rozvětvené příběhové linie, které se mění v závislosti na vašich rozhodnutích. Váš průzkum bude také náležitě odměněn, najděte obrázky, které vám poskytnou tipy o postavách, a používejte je moudře. Odemkněte položky odhalující skrytá tajemství Little Hope i exkluzivní bonusový obsah s podrobnostmi o vývoji hry, zákulisí, komiksy, knihy a artbooky.

Hra The Dark Pictures Anthology: Little Hope je v prodeji krabicově od 30. října pro PlayStation 4, Xbox One a digitálně také na PC.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

Nádherný fanouškovský plakát Elden Ring, původní Dark Souls právě slaví 10 let

Autorem je @marvor009 - pocity z předváděček od všech jsou velmi, velmi pozitivní.

Neo: The World Ends with You míří na PC

Japonské akční RPG z PS4 a Switch v červenci bude exkluzivně na Epic Games Store 28. září.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna