Už 20 milionů Spider-Mana a oficiální videoklip od rappera

Razantní nárůst.

Tohle se tak úplně nezadařilo a nepřijde za to pochvala. Vedoucí globálního marketingu z kalifornské pobočky PlayStation předběhl vlastní tiskovou zprávu, kterou nejspíš bude sám schvalovat.

Exkluzivní PS4/PS5 hry Spider-Man s licencí od Marvelu se už celosvětově prodalo 20 milionů kusů a za úvodní tři dny na trhu 3,3 miliony. Tyto prodejní rekordy přisuzuje všeobecně uznávané marketingové kampani pod jeho taktovkou.

Odtajnil to předčasně na svém LinkedIn profilu, čehož si všiml tento uživatel Twitteru.

1

Vzhledem k tomu, že o letních prázdninách byl odbyt teprve na 13 milionech kusů, došlo k razantnímu nárůstu, resp. musí už do toho být započítán i remaster pro PS5 (resp. re-edice Ultimate) a hlavně nový polodatadisk Miles Morales. Jinak by se to základní hře tolik let po vydání povedlo jen ztěží.

Dosažení takového milníku řadí pavoučího muže mezi nejdůležitější herní značky pro PlayStation. Hned za The Last of Us, které bylo před příchodem dvojky loni na podzim na 20 milionech (tak jako novodobé God of War), zatímco Uncharted 4 tehdy na 16 milionech kusů.

Níže ještě oficiální videoklip I'm Ready od amerického rappera a zpěváka Jadena, se skladbou ze soundtracku Miles Morales:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna