Test Drive Unlimited: Solar Crown je tu jen v renderovaném filmečku

UPDATE.

UPDATE 21.4. - nakonec šlo o zklamání, protože jsme dostali jen renderovaný filmeček, kterak se dvě auta připravují na start v podzemních garážích, zatímco někdo přihazuje žetony v hazardní hře, roste mu tlukot srdce a do sázky dává i klíčky od vozu. Více o Test Drive Unlimited: Solar Crown zjistíme až v červnu, čímž se patrně myslí nějaký další materiál. Cílovými platformami jsou nakonec i staré konzole a Nintendo Switch, vedle PC na Steamu a Epic Games Store:

Původní zpráva 20.4. - Akce #NaconRacingWeek pokračuje. Po WRC 10 a Rims Racing bude další odhalenou hrou právě tato přímá konkurence Forza Horizon.

Francouzský vydavatel Nacon ve spolupráci se studiem KT Racing oznámili, že debutový trailer Test Drive Unlimited: Solar Crown odvysílají na YouTube už zítra, tedy ve středu 21. dubna přesně v 15 hodin našeho času.

Zatím víme jen tolik, že ho doprovodí skladba Fireworks od Yuksek. A že se video jmenuje "Head to Head", čili půjde tam nepochybně o nějaké soupeření v multiplayeru s jinými živými hráči.

Naváže se tak na první drobky z loňského léta, kdy se řešilo, jak si Solar Crown zachová DNA série Test Drive Unlimited. Nezbývá než si přát, abychom se dozvěděli i datum vydání!

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Galactic Civilizations 4 ohlášeno

+ trailer, změny, obrázky.

Asus představil dva nové herní notebooky

Záznam vysílání + série ROG Slash + aktualizace ROG Citadel XC.

Květen přináší nové designy puzzle dle her

Good Loot s Watch Dogs Legion či Zaklínačem.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna