Zahájeny předobjednávky Gran Turismo 7, i se speciální výroční edicí

+ dvě trochu horší věci.

Sony rozjela předobjednávky pro Gran Turismo 7 vycházející 4. března 2022.

Tyto očekávané závody pro PS5 a PS4 dorazí v několika různých edicích.

Nově byla oznámena speciální výroční edice k 25. narozeninám série, která se steelbookem obsahuje: hru pro PlayStation 5 na disku, kód ke stažení PS4 verze, steelbook, herní kredity, Toyota GR Yaris se specifickým polepem ke stažení, avatary ke stažení, hudbu z Gran Turismo ke stažení, vozy Toyota Castrol TOM'S Supra ke stažení, Mazda RX-VISION GT3 Concept (Stealth) ke stažení a Porsche 917K Living Legend ke stažení. Její odhadovaná cena je 2590 Kč (krabicovka Xzone), 2649 Kč (digitálka) či 90 dolarů.

1

Trochu znepokojující pro fanoušky hry je, že od domácí pobočky Sony zatím nebyla potvrzena čeština v Gran Turismo 7. Minulé díly ji přitom měly a krátce předtím vycházející Horizon: Forbidden West ji bude mít také.

Je možné, že se ještě třeba na něco čeká a že lokalizace může být oficiální cestou oznámena až někdy později, třeba před Vánocemi. Druhou teoretickou variantou je, že tentokrát překlad může chybět, čehož se někteří obávají, když jsme se o ní nedozvěděli tento týden v souvislosti se startem předobjednávek, jak by to dávalo smysl a jak se to obvykle dělává.

Další věcí je cena GT7. Digitálka, která opravňuje k hraní na obou konzolích PS5 a PS4, stojí 2119 Kč. Krabicovka na Xzone pouze pro PS5 je o něco levnější, 1999 Kč. Případně lze sáhnout po PS4 krabicovce za 1799 Kč a pak upgradovat na PS5 verzi za dodatečný poplatek 10 dolarů, jak se už vědělo po kauze s Horizon.

Více na PS Blogu.

2
3
4
5
6

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna