Vyšla hra Clownfield 2042 dělající si legraci z Battlefield 2042

Někdo si dal hodně práce.

Jedna věc je dávat palce dolu na YouTube, psát negativní uživatelské recenze, naštvané příspěvky na Reddit či pořádat petice. Ovšem vytvořit skutečně fungující hru a založit ji produktovou stránku na Steamu se všemi náležitostmi, to už je jiná káva.

Partička provokatérů říkající si Riverside Sports takto udělala parodii, která je zjevnou narážkou na kontroverzní Battlefield 2042 od EA.

K dispozici je za symbolickou částku od Silvestra zde.

Její hráči už stihli napsat přes osm stovek hodnocení, což převážně pojali jako prostor pro další kopnutí si do chybějících vlastností ve slavné multiplayerové sérii.

"Clownfield 2042 je FPS, kde se stanete unikátním vojákem, který má šest zbraní, aby porazil nepřítele a vyhrál na frontě. Po kolapsu kryptoměn ve 2022 kvůli NFT zkrachovala většina zemí a byla založena unie No-Clowns," píše se v popisku.

Součástí jsou vtipné citace z "médií" od ING, JackLies a MetaSomething, nebo záměrně arogantní příspěvky od tvůrců, kteří též naráží na situaci okolo Battlefield 2042, co se týče opravných patchů či slibů.

Samotná hra samozřejmě není žádné terno, má jednoduchou grafiku a hratelnost, avšak s tím se u takových parodií dopředu počítá, takže nikdo nemá přehnaná očekávání, na rozdíl od reálného BF2042.

Hráči na třech mapách (War Island, Paradise City, The Heat) a ve třech režimech mohou zkusit rozbít herní fyziku a zažít nepříliš optimalizované klání, v němž jsou dokonce i tornáda a základní umělá inteligence.

11
12
13
14
15
16

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna