Jak dlouhý bude Zaklínač 2?

Příběh pořád nebude lineární.

CD Projekt představoval na Eurogamer Expo novinky ohledně Zaklínače 2 a dozvěděli jsme se pár zajímavých nových informací.

Dobře napsaný příběh je pro Zaklínače 2 stále jednou z nejdůležitějších věcí, ale bude pořád nelineární. "Pokud jste hráli první hru, chceme vás ujistit, že stejné principy platí i tentokrát," řekl Tomasz Gop, producent hry.

Zaklínač 2 také používá úplně nový engine, který si v CD Projekt vytvořili sami. "Všechno jsme vylepšili, od velikosti lokací až po počet nepřátel, kteří se mohou v jedné lokaci objevit." Dokázal to na demu, kde uniknete z vězení a připletete se do obrovské bitvy se stovkou duchů na jednom místě. "Všechna místa, i ta nejvzdálenější, bude možné prozkoumat," dodává.

Engine, který vyvinuli, dokonce bude CD Projekt licencovat dalším stranám.

Také se podle producenta můžete těšit na modovací nástroje, které by ovšem měly vyjít až poté, co se začne hra prodávat.

Co se týče délky hry, nemáme očekávat nic kratšího než první Zaklínač. "Hra by měla být dlouhá asi jako jednička, tedy 40-80 hodin," prozradil Tomasz Gop. "V prvním Zaklínači ale byla spousta questů, kdy jste prostě museli někam běžet a něco přinést. To už ve dvojce nebude. Budou tam mnohem intenzivnější úkoly."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna