Modern Warfare 3 bude opět trhat rekordy

Nejpředobjednávanější hra v britských obchodech.

Zatímco u nás panuje jiná situace kvůli aktivitě EA Czech s Battlefieldem 3 a pasivitě ABC Data (distributor Activisionu), minimálně ve Velké Británii bude zítra vycházející nový díl série Call of Duty opět megahitem.

"Modern Warfare 3 je nejpopulárnější hrou všech dob mezi předobjednávkami ve specializovaných obchodech GAME a GameStation," řekla jejich mluvčí Eurogameru. Překonala tak i loňský triumf CoD: Black Ops a dominuje i žebříčkům Amazonu.

Oproti tomu obchodní síť HMV tak nadšená ze zájmu o Modern Warfare 3 není. "Je o ni teď pouze decentní zájem, ale očekáváme, že stoupne, až se přiblíží doba nakupování vánočních dárků".

Analytici aktuálně věští, že MW3 se do konce roku prodá 20 milionů kusů. Podle zjištění Lazard Capital Markets překonal počet předobjednávek ve světě Battlefield 3 až trojnásobně, což by znamenalo 9 milionů kusů.

Activision zatím žádná oficiální čísla nezveřejnili, pouze opravili dřívější tvrzení, že nebudou banovat hráče, kteří budou hrát před úterým. Důvod je jasný - nechtějí trestat platící zákazníky s originálkou a kromě toho MW3 někomu předčasně rozeslali sami.

Modern Warfare 3 se v úterý ráno začne prodávat i v České republice. Xzone ho hned od 9:00 bude mít skladem na všech svých kamenných prodejnách a domů ho zákazníci dostanou taktéž v úterý - více o hře v první české recenzi (9/10).

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

15 minut z hraní GTFO ve stylu Vetřelce

Survival hororový co-op pro čtyři.

Je snad toto redesignovaný Sonic?

Uniklé obrázky s upraveným ježkem.

Xboxové krabicovky už vynášejí Capcomu méně než ty pro Switch

Jeho finanční výsledky i s podílem digitálu.

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna