Odhaleny HW nároky Modern Warfare 3

Plus další bonusy a výhody PC verze.

Na komunitní podstránce oficiálního webu Call of Duty byly oznámeny minimální hardwarové požadavky pro PC verzi Call of Duty: Modern Warfare 3. Ty jsou na dnešní poměry velmi mírné:

Operační systém: Windows XP/Vista/7, procesor: Intel Core 2 Duo E6600 nebo AMD Phenom X38750 nebo lepší, paměť: 2 GB RAM, pevný disk: 16 GB volného místa, grafická karta: s podporou Shadrů 3.0 nebo lepší, 256 MB nVidia Ge Force 8600 GT, nebo ATI Radeon X1950 nebo lepší, zvuková karta: s podporou DirectX 9.0c nebo lepší.

Společně s tím bylo na stejném webu také oznámeno několik detailů spojených s PC verzí. Hráč si například nebude moci nastavit hodnotu maximální FPS, ve hře nebude naklánění se z rohů a nástroje pro modování hry nebudou dostupné při spuštění.

Na druhou stranu bude mít Modern Warfare 3 na PC podporu pro plnohodnotné párování hráčů, žebříčky a hodnocení hráčů i pro mód Spec Ops, hra bude obsahovat podporu pro LAN i Steamworks a maximální počet hráčů (v Ground War) bude 18 - po vydání se ale prý může zvýšit. Chybět nebudou ani dedikované servery, unikátní možnosti grafického nastavení, Remote Console pro adminy serverů a další vychytávky.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Nečekaný primát Borderlands 3

Nejhledanější na...

Hardwarový týdeník hráčů - 38/2019

Alternativa pro Joy-Cony, vzdělávací podložky, Logitech myš nejen pro hráče.

- komentáře (20)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna