Zatčený šéf Megaupload je nejlepší hráč MW3 na světě

Multimilionář, podivín, hráč.

Jistě jste už o tom slyšeli. Policie nedávno zatkla šéfa Megauploadu, což je stránka, prostřednictví které se sdílely převážně ilegální soubory jako filmy, hry, hudba a software. Majitel Megauploadu říkající si Kim Dotcom, vlastním jménem Kim Schmitz, si díky tomuto webu přišel na dost peněz.

Na dost peněz, aby měl obrovskou sbírku luxusních automobilů, neskutečnou vilu na Novém Zélandu, kterou si koupil za 30 milionů dolarů a měl také dost času. Dost času na hraní multiplayeru Modern Warfare 3, samozřejmě.

Online totiž vystupuje pod přezdívkou MEGARACER a právě tento gamertag je na prvním místě Xbox 360 žebříčku v Modern Warfare 3. Na svém kontě má 180 980 killů a podle statistik hraje zhruba 6 hodin denně. Dokonce je na prvním místě se 29 129 killy i minulý týden, kdy došlo k jeho zatčení.

Ostatně, ještě předtím, než se z něj stal multimilionář díky Megauploadu, byl Kim Dotcom velký hráč a měl i svou vlastní ligu v Quake 2 - Liga.net. Akorát byl trošku přísný a vyhazoval z ligy všechny lidi, kteří ho dokázali v Quake 2 porazit. Jo, a podváděl pomocí botů.

Teď už si pravděpodobně online nějakou dobu ve vězení nezahraje.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (35)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna