If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bezdrátový ovladač a headset v limitované edici Starfield již v prodeji

Odemkne vám na konzoli nové dynamické pozadí.

Microsoft informoval, že bezdrátový ovladač a headset v limitované edici Starfield jsou již v prodeji u místních prodejců včetně obchodu Microsoft Store. Toto příslušenství je oslavou nadcházejícího vydání hry Starfield, RPG nové generace od Bethesda Studios odehrávající se v nekonečném vesmíru. Hra Starfield vychází 6. září 2023

Svěží a čistý design je inspirován skutečnými vesmírnými plavidly a je vytvořen na míru tak, aby hráče přenesl přímo do kokpitu jejich průzkumné lodi:

Bezdrátový headset pro Xbox – limitovaná edice Starfield (3199 Kč) zaručuje vynikající kvalitu zvuku a hlasové komunikace, má červenobílý pruhovaný hlavový můstek Konstelace a přináší tóny vytvořené na míru pro toto dobrodružství. Vychutnejte si mimořádně měkké a velké náušníky, které se postarají o pohodlný zážitek, a praktické ovládání k uspokojení veškerých průzkumnických potřeb.

Bezdrátový ovladač pro Xbox – limitovaná edice Starfield (1899 Kč) má průhledné spouště a pod nimi viditelné bronzové vibrační motorky, boční a zadní rukojeti navržené tak, aby připomínaly panely vesmírné lodi, a elegantní barevné provedení kolem tlačítka Xbox inspirované Konstelací. Díky výdrži baterie až 40 hodin průzkumníci ušetří více než dost paliva na cestu do nejhlubších končin vesmíru.

Více informací zde.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments