If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hraný filmeček Starfield a kontroverze ohledně hlavního menu

+ uniklých 40 minut z úvodu hry.

Pouhých pár týdnů před vypuštěním xboxové a PC exkluzivity od Bethesdy jsme dostali filmeček s živými herci, pro nějž hudbu složil slavný Inon Zur.

Předčasný přístup ke Starfield začne už 1. září pro ty s Premium Edition a pak 6. září pro všechny ostatní na PC a Xbox Series.

Někdo schrastil plnou verzi v předstihu, což je i pro novináře velmi složitý úkol, a natočil z ní úvodních 40 minut z hraní.

Když si dáte tu práci, nejspíš se vám podaří najít, ačkoli my to odkazovat nebudeme. Zachycuje prvotní pasáže z hraní společně s přizpůsobením vaší postavy.

Vše následuje debatu rozhořelou mezi bývalým šéfem World of Warcraft a jedním z hlavních bossů v Bethesdě.

Mark Kern vyčetl Starfieldu, že hlavní menu hry je velmi odfláklé. Podle jeho názoru to je tím, že tvůrci jsou vyhořelí a přepracovaní, nebo prostě na to kašlou. Startovní obrazovky se mají dělat obvykle až na konci vývoje, kdy se nestíhá, a pak často bývají předělány v patchi.

Todd Howard ale oponoval, že to je nesmysl, protože menu prostě takhle vypadá už několik let, nedělá se na poslední chvíli a je to prý jedna z věcí, na níž se shodli už v rané fázi vývoje. Dle něj je osočování od jiného vývojáře vysoce neprofesionální.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments