Skip to main content

Krabicovka From Dust u nás za 299 Kč?

Podle Playmana by časem měla být.

V digitální epoše herního průmyslu, kdy postupně klesá počet her uvedených na DVD do kamenných obchodů, vždycky potěší, když dojde na nějakou krabicovou reedici. Děje se tak obvykle jen u těch nejúspěšnějších digitálně distribuovaných titulů, u kterých je jistota, že se jejich vylisování a zabalení výrobci vyplatí.

Tento osud by měl potkat i From Dust (recenze). Napsal to distributor Playman na svém Facebooku: "Českou verzi From Dust hodně ovlivní uspěšnost v prodejích. Navíc jsme pro vás vyjednali lepší cenu (299,-), jelikož u nás není 1$ roven 1€ ;)"

Devítková revoluční strategie s dynamickou úpravou krajiny a zkrocením přírodních živlů pro PC jen za tři stovky? To bychom si nechali líbit. Avšak nic ještě není jisté, jde zatím pouze o plány Playmana. Těm přeje rekordní prodejnost xboxové verze, ale té PCčkové průšvih s DRM asi nepomůže.

Playman také komentoval, jak to bude s krabicovkou a lokalizací Trackmanie 2 rovněž od UbiSoftu, která, jak známo, bude od září šířena pouze online: "Řešíme jako s From Dust (další "zatím jen digitální titul"), krabička hned s vydáním určitě nebude."

Eurogamer tento týden publikuje ještě videorecenzi PC verze From Dust.

Read this next