If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

From Dust PC patch odstraní DRM

Ubisoft zase uznal svou chybu.

Kontroverzní DRM ochrana Ubisoftu, která po hráči požaduje, aby se přihlásil přes internet pokaždé, když zapnete PC verzi hry From Dust, bude ze hry nakonec odstraněna. Odstraní ji patch, který se v Ubisoftu chystá, jak sami oznámili.

Ubisoft tak odpovídá na negativní reakce zákazníků. Zpočátku totiž společnost tvrdila, že PC verze From Dust se bude přes internet aktivovat pouze jednou na začátku. Kromě toho také PC port neběží rychleji než 30 snímků za sekundu, nemá anti-aliasing, nelze si nastavit grafické detaily - pouze rozlišení obrazovky. Prostě ačkoliv hra vyšla později oproti konzolovým verzím, PC port nemá absolutně nic navíc.

"Naše technické oddělení pracuje na patchi, který by měl vyjít do dvou týdnů a ten odstraní online ověřování. Trvá to tak dlouho, protože se potřebujeme ujistit, že lidé, kteří už hru rozehráli a mají své uložené pozice u nás na serveru, tak aby se jim tato informace převedla do počítače," napsal zástupce Ubisoftu na oficiální fórum.

"Jakmile patch vyjde, získáte jej přes automatický update při dalším přihlášení a další vaše hraní už bude stoprocentně offline."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

From Dust

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
PC
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments