Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Česká verze Two Worlds II hotova

Obrázky z hraní plus info o bonusech.

Hypermax dnes do výroby poslal českou verzi Two Worlds II, která by měla definitivně vyjít 25. ledna. Kvůli zdržení nakonec v krabici naleznete verzi 1.1.2 včetně zlatého upgradu i nejnovějšího hotfixu.

"V prodeji bude standardní verze v klasické DVD krabičce (v tomto případě jsme se rozhodli vytisknout v barvě kompletní uživatelskou příručku, třebaže běžně tiskneme jenom to nejnutnější), ve které bude jako bonus tištěná mapa herního světa a plakát na druhé straně," informoval novináře Kovi z českého Hypermaxu.

"K dostání nicméně bude i kusově silně omezená sběratelská Royal edice, která navíc obsahuje ručně malovanou sošku Dračí královny na podstavci, dvaasedmdesátistránkový artbook v pevné vazbě, 55 hracích karet s motivem Two Worlds II, kupon pro stažení Mac verze, textilní podložku pod myš, bonusové DVD a trojici bonusových předmětů do hry (obouruční meč Elexorien, zbroj z dračích šupin a mapu jednoho z labyrintů na zaprášeném svitku) - to vše v bytelné rozkládací krabici."

Obsah sběratelské edice.

Jak bude sběratelská edice vypadat a co naleznete uvnitř ilustruje obrázek zalomený vedle textu. Obrázek sice slibuje také exkluzivní ingame quest, ten se ale do Royal edice hry nakonec bohužel nedostal (nejen do té české, ale nikde po světě).

Na bonusovém DVD Two Worlds II naleznete tapety na plochu, soundtrack, několik trailerů, pár dalších drobností a trial verzi vícejazyčné hry Battle vs. Chess včetně českého překladu. Ta by měla vyjít koncem 1. čtvrletí letošního roku, protože vývojáře zbrzdilo dokončení konzolových verzí a vydavatel Zuxxez chce titul vydat pro všechny platformy zároveň.

Pokud už se Two Worlds II nemůžete dočkat, prohlédněte si dvacítku obrázků vytípaných z hraní české verze. Většinou pochází hlavně z dialogů, ale uvidíte na nich i přípravu lektvarů v alchymistickém kotlíku, vylepšování zbraní, hru v kostky, používání magického oka Oculus i jeden z bezmála sto padesáti dopisů, které ve hře naleznete. V naší recenzi si hra odnesla výborné hodnocení 8/10 z pera Miloše Bohoňka.

Read this next