Skip to main content

Two Worlds II se už prodalo milion kusů

Na velké trhy přijde v lednu.

Ačkoliv se u nás už anglická verze nečekaně povedeného RPG Two Worlds II už prodává (naše recenze je zde), na českou verzi si budeme muset počkat až do ledna, o čemž jsme psali zde. Nemusí nám to být ale extrémně líto, protože ve stejnou dobu se dostane hra také na velké herní trhy v USA a ve Velké Británii.

Tomuto nečekanému hitu se ale i v dalších evropských zemích, kde se už prodává, opravdu hodně daří. Jenom za tři týdny již bylo zákazníkům prodáno milion kusů, což určitě nikdo neočekával. A zajisté budou prodeje ještě mnohem vyšší, jakmile se Two Worlds II dostane na velké trhy.

Hru v USA a Anglii distribuuje TopWare Interactive a to oznámilo, že se začne prodávat 25. ledna. Hypermax tvrdí, že české verze Two Worlds II bychom se měli dočkat v první polovině ledna, ale je dost možné, že vyjde podobně jako v zahraničí.

Původně už mělo Two Worlds II vyjít na podzim. A proč se čeká v UK a USA až na dobu po Vánocích? "V listopadu vychází spousta her," prozradil vydavatel, který se o Two Worlds II stará na anglickém trhu. Což znamená, že se chtějí prostě vyhnout velké konkurenci.

Read this next