Skip to main content

Česká verze Zaklínače 2 se trvale zlevňuje a jinde už není

Ne o tolik, ale ve světě je jen v angličtině.

Jedna z nejoceňovanějších her právě končícího roku, akční RPG Zaklínač 2: Vrahové králů (recenze, 9/10), u nás bude brzy trvale zlevněna. Eurogameru to v předstihu prozradil šéf Comgadu, Milan Czarnowski.

Krabicová PC verze v češtině, která u nás dosud stála 999 Kč, všude v nejbližších dnech spadne na 699 Kč (včetně Xzone). Jedná se o Prémiovou edici se všemi tištěnými bonusy a samozřejmě se na ní dá aplikovat i zářijové rozšíření 2.0.

Někdo z "lovců slev" teď může právem namítnout, proč vůbec uvažovat o stále docela vysokých 699 Kč za skoro třičtvrtěroku starou hru, když už v srpnu byl Zaklínač 2 na GoG.com krátkodobě jen za pětistovku. Nebo když na shodných cca 700 Kč (o 33%) nyní klesla cena na Steamu v rámci vánočních slev.

Šéf Comgadu vysvětlil Eurogameru, v čem tkví síla této jejích aktuální nabídky: "Českou verzi Zaklínače 2 máme pouze a výhradně my. Jak na Steamu, tak ani na GoGu česká verze není k dispozici. Sice ji tam na chvilku omylem nějakým patchem zapnuli, ale poslední patch 2.0 ji zase odstranil - i zpětně těm, co si hru na Steamu či GoGu koupili a chvíli ji hráli česky."

Videorecenze Zaklínače 2 od Eurogameru

Read this next