Skip to main content

Chystají tvůrci Killzone fantasy hru?

Nebo to bude Killzone 4?

Killzone 3 tu bude co nevidět (únor 2011) a v Guerrilla Games již jistě kutí něco nového. Naznačují to i otevřené pracovní pozice, na které hledají vývojáři nové talenty. A je také možné, že by se nemuselo jednat o další Killzone, ale o zcela novou značku.

Jednou z pozicí, kterou Guerrilla Games otevírají, je výtvarník konceptů – popis práce naznačuje tvorbu komplexních prostředí, ve kterých budou pobíhat monstra a budou v nich polapeni hrdinové. Pozice je přirovnávána k modernímu Daidalovi – největšímu staviteli a vynálezci v řecké mytologii.

Pozice výtvarníka efektů je také popsána barvitě: „Guerrilla hledá Dumbledora mezi výtvarníky efektů," píše se na oficiálním webu. Dumbledore je postava z Harry Pottera a i dále v popisu pozice je uvedeno slovo "čaroděj" (wizard). Tento Dumbledore efektů by měl umět vytvářet „zničitelné prostředí pro AAA střílečky z pohledu první osoby."

Podobně barvitě se mluví i v dalších inzerátech. Často jsou k vidění slova jako monstra, hrdinové, bojem utužení válečníci, legendy, bohové, čarodějové, atd. Chystají tak Guerrilla nějakou FPS z antického Řecka? Nebo bude případná Killzone 4 říznutá fantasy tématikou? Nebo třeba Guerrilla jen úmyslně mlží.

Read this next