Skip to main content

Tvůrci Killzone pracují hned na třech dalších projektech

A naznačují, že Killzone 4 vyjde ještě na PS3.

Guerrilla Games, kteří se proslavili zejména sérií Killzone, na konferenci GDC 2012 prozradili, že pracují současně na třech různých projektech.

Řekl to umělecký ředitel studia Jan-Bart van Beek. Jedním z těch projektů je určitě Vita verze Killzone, na které má pracovat Sony Cambridge Studios, kteří už pod Guerrilla Games patří. Dalším titulem by mělo být Killzone 4 a tím třetím je zatím něco, co je obestřeno tajemstvím. Mělo by jít ale o úplně novou hru, která nemá s Killzone nic společného.

Téma té nové hry se prý vybíralo tak, že lidé z týmu dali návrhy, na čem novém by chtěli pracovat a vybraná skupina pak tyto návrhy, kterých bylo celkem 32, snížila na čtyři finalisty. Mezi navrhovanými hrami a tématy prý byly zombie, vlkodlaci, steampunk a Ghost in the Shell. Původně měla vzniknout steampunková verze Sherlocka Holmese s názvem Dark Science, ale nakonec byl tento projekt zrušen.

Zajímavé také je, že Jan-Bart van Beek neřekl přímo, že pracují na Killzone 4. Řekl, že pracují "na pokračování známé série pro Playstation 3", čímž víceméně prozradil, že Killzone 4 by mělo vyjít ještě na PS3. Už se totiž spekulovalo, že další díl Killzone by mohl být až na konzoli Sony nové generace.

Killzone - Live action

Read this next