Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

CoD Elite už funguje z 95 procent

A má přes milion platících hráčů.

Sociálně-statistická nadstavba nového Call of Duty: Modern Warfare 3, Call of Duty Elite, už podle Activisionu funguje z 95 procent. Call of Duty Elite se hned po spuštění potýkalo s velkými technikcými problémy, které zapříčinil obrovský nápor hráčů.

"Všechno už funguje. Pořád je tam pár nedodělků, ale službu konstantně upravujeme a záplatujeme. Jsme si jistí tím, že přes svátky teď bude služba fungovat. Existuje ještě problém s pozvánkami do klanů, ale na tom se už pracuje," řekl pro Kotaku viceprezident produkce Activisionu, Daniel Suarez.

Slibované mobilní aplikace pro Call of Duty Elite by se měly objevit v průběhu příštího týdne. Activision je schálně pozdržel a čekal, až se technikcé problémy Call of Duty Elite vyřeší a všechno bude fungovat tak, jak má.

Activision také formou tiskové zprávy oznámil, že do služby Call of Duty Elite se po šesti dnech přihlásilo přes čtyři miliony hráčů. Z toho je jeden milion platících hráčů, kteří si službu předplatili na rok za 50 dolarů.

Během prvních šesti dnů také vzniklo přes 80 tisíc Elite klanů a hráči uploadovali přes 100 tisíc videí. Což jsou působivá čísla, vzhledem k tomu, že v prvních dnech Call of Duty Elite téměř nefungovalo.

Videorecenze Call of Duty: Modern Warfare 3.

Read this next