If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dabér prozradil vývoj Resident Evil 6

Capcom letos vydá dvě velké hry.

Dabérovi D. C. Douglasovi se zřejmě líbila role Weskera v Resident Evil 5 natolik, že by si roli moc rád zopakoval. A v zápalu nadšení prozradil, že Resident Evil 6 se již připravuje.

„No sakra že jo! Vím, že se na Resident Evil 6 pracuje, tak doufám, že budu mít šanci zúčastnit se zkoušek na roli... Nebo byste měli lidi naléhat na Capcom, abych tu roli dostal! ;-) Já na tom pracuju!," řekl Douglas v rozhovoru pro Hell Descent.

Někdo z Capcomu pak Douglase asi kontaktoval, ovšem ne s nabídkou práce, ale zřejmě s pokáráním – Douglas totiž kontaktoval Hell Descent a vysvětlil, že jeho přesvědčení o vývoji Resident Evil 6 pocházelo pouze ze spekulací na internetu.

Ať už Douglas něco ví či ne, pravděpodobnost vývoje Resident Evil 6 je velká. A vůbec bychom se nedivili, kdyby se RE6 oznámil letos a vyšel by na začátku příštího roku. Ostatně za chvilku to budou dva roky od vydání Resident Evil 5 (březen 2009).

Společně s tím také vyšla najevo zpráva, že Jun Takeuchi z Capcomu v rozhovoru pro Famitsu (přeloženo díky Andriasang) oznámil, že Capcom vydá letos dvě velké originální hry. Obě by nás prý měly překvapit a obě budou oznámeny v létě (E3?).

Comments