If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další recenze Kane and Lynch 2

Jak sedli časopisu GameMaster?

Dva zvhrlí psychopati demolující Šanghaj v ulítlém grafickém hávu nemusí sednout každému, ale to není případ britského časopisu GameMaster. Ten je z Kaneho a Lynche podobně nadšený jako předtím jejich kolegové z OXM a vytasil se proto se známkou 85%.

Druhý díl popisuje jako "kurážnou a vzrušující" hru. Vyzdvihuje charisma obou hrdinů a "revoluční vizuální styl". Multiplayer nazval za "téměř jedinečný mix explozivní akce a trnité psychologické bitvy".

A protože autorovi GameMasteru asi došly superlativy, příběh neváhal přirovnat k urgentnosti sdělení filmů od režiséra Michaela Manna (Veřejní nepřátelé, Miami Vice, Poslední mohykán) a město ze hry zase k "nebezpečnému místu jak z nějaké vzdálené galaxie."

Pokud se vám zdá, že se z těchto raných časopisových recenzí obvykle nedozvíte nic konkrétního a také považujete za zvláštní, že se tam nemluví o žádných záporech, nejste sami.

Eurogamer.cz publikuje recenzi od Pavla Oreškiho už příští úterý 17. srpna a snad tolik neprozradíme, když řekneme, že nebude zdaleka tak pozitivní.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Kane & Lynch 2: Dog Days

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Agarwel Idiriz

Contributor

Comments