Skip to main content

Diablo 4 u nás krabicově uvede Playman, ale jen na konzolích

+ oficiální popisek hry.

Ve světě se řeší, proč 100 dolarů stojící sběratelka "Collector’s Box" (obrázek výše) neobsahuje samotnou hru - pouze podložku pod myš, artbook, látkovou mapu a podobné věci.

U nás zase domácí distributor Playman oznámil, že právě on zde bude od 6. června 2023 šířit krabicovou verzi Diablo 4. Ovšem jen na konzolích (fyzické verze pro PlayStation 5, PlayStation 4 a Xbox One a Xbox Series X/S), nikoli na PC.

Tady je jeho oficiální popisek nosných vlastností hry:

Verze světa Sanctuary ve hře Diablo IV je obrovská a plná dobrodružných příležitostí. Od událostí ve hře Diablo III: Reaper of Souls uplynulo několik desítek let a Lilith, dcera nenávisti, je odhodlaná Sanctuary opět ovládnout. Možnosti, jak můžete hru hrát, jsou bohatší a rozsáhlejší než kdy dřív a těšit se můžete na následující:

  • Prozkoumejte přes 140+ dungeonů a vedlejších úkolů během kampaně i po ní, za které získáte odměny a které prohloubí váš příběhový zážitek
  • Porazte bossy tak, že se spojíte s ostatními hráči a najdete bonusové poklady
  • Lokální události, které se objeví na územích Sanctuary a nabídnou rychlé odměny
  • Osvobozujte pevnosti, ze kterých se poté, co je zbavíte zkažených démonů a nepřátelských šelem, stanou přátelské předsunuté základny, které navždy změní rozložení světa
  • Vývoj postavy včetně výběru třídy, celé řady schopností, díky kterým ovládnete velkou moc, a široké škály kosmetických předmětů

ZÁŽITEK PO KONCI HRY – Hrajte i po skončení hlavního příběhu díky robustnější nabídce po konci hry:

Fields of Hatred zvýrazní vybrané zóny, kde vás čeká peklo PvP a kde hráči budou moci sbírat Seeds of Hatred a Red Dust, za něž si pořídí jízdní zvířata a kosmetické předměty.

Paragon Boards, které hráčům umožní překročit maximální úroveň a pomocí glyfů rozvíjet postavy díky epickému novému vrcholu síly.

Nightmare Dungeons pomocí pečetí zvyšují sázky a prověří schopnosti hráčů díky divočejším dungeonům.

Helltide je pravidelná událost, kde jsou služebníci Lilith ještě silnější, ale za jejich likvidaci získáte kořist z truhel Helltide.

Whispers of the Dead nabídnou možnost srovnat si účty v herním světě a získat odměny. Za splněné úkoly získáte Grim Favors, které pak vyměníte za legendární vybavení a další!

Read this next