Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Červencový žebříček prodejů Xzone: Pekelná královna Lilith stále drží první místo

Boduje ovšem i Jagged Alliance 3 spolu s Dead Island 2.

Červencový herní line-up postrádal velké hity, a tak si ďábelské Diablo IV pohodlně udrželo svoji první pozici. Našlo se ale i několik příjemných překvapení.

Mezi ně patří skvělý návrat letité legendy – Jagged Alliance 3. Jde o první hru ze stáje THQ Nordic v nové krabicové podobě, která je přísně kusově limitována. Do celého světa se podívá jen 2 500 ks a každý má svoji samolepku s číslem. Tato taktika se vyplatila a po krabicové verzi skočil každý sběratel a fanoušek tahovek. Nováčkem v žebříčku je také nečekaně povedená co-op akce Remnant 2, další z řady datadisků do nesmrtelných The Sims 4 a také krásná limitovaná edice Cupheada. Ta obsahuje figurku Ms. Chalice a zbývají poslední volné kousky.

PlayStation 5 se v červenci dočkal první oficiální slevy. Konzoli s mechanikou lze do konce týdne zakoupit za příjemných 10 790 Kč. První místo v žebříčku herních konzolí tak samozřejmě vede s přehledným náskokem a největším počtem prodaných kusů v letošním roce. Velmi dobře se však dařilo také Xboxu Series S, který je perfektní druhou konzolí do domácnosti nebo pro nenáročné hráče.

Během července řada sbírek potemněla. Po dlouhém čekání dorazila Funko POP! figurka Wednesday Addams ze seriálového hitu od Netflixu. Wednesday zažívá ještě větší slávu než v devadesátých letech a věříme, že to nejlepší má ještě před sebou. Stejně dlouho jako na bezcitnou slečnu čekali fanoušci také na luxusní artbook The Art of God of War Ragnarök. I tady se čekání vyplatilo, kniha z produkce Dark Horse rozhodně nezklamala a nabízí perfektní insight pro fanoušky. Do první pětky se pak díky slevě vrátil Herní deník. Unikátní zápisník z produkce Xzone, kde si hráči mohou zaznamenávat své odehrané tituly.

I mezi vinyly řádili démoni a pomyslný trůn tak obsadilo legendární Diablo II: Resurrected, následované Assassin's Creed (Leap into History). „Soundtrack, vydaný k 15letému výročí slavné assassínské série, vychází rovnou na pěti deskách, na kterých nechybí žádné skladby z hlavních dílů. V červenci se dařilo i další výroční kolekci, a to hudbě z obou dílů Hotline Miami. Ta vyšla ku příležitosti desátého výročí vydání rovnou na osmi LP a i přes vysokou cenovku se velmi rychle vyprodala, “ komentuje Ondřej Macoun, Xzone specialista na soundtracky a vinyly. Ještě pár dní pak lze využít naši vůbec první slevovou akci na vinylové desky. Některé nabízíme se slevou až 40 %.

Read this next